Peyzaj Projelendirme ve Uygulama

Peyzaj proje hizmeti, ön çalışmalar ile başlar. Bu aşamada, proje alanı verileri (iklimsel özellikler, ölçümler, toprak yapısı, kullanım amacı vb) belirlenir. Tasarım ve görsel çalışmaları, Autocad (ön) projeyle belirlenir. İhtiyaç halinde, 3Dmax görselleri ve photoshop ile desteklenerek sunuma hazır hale getirilir. Sunum sonrası, yapılan kesin proje çalışması, alanın büyüklüğüne göre 1/50-1/100 -1/200 -1/500 ve 1/1000 ölçekli halde tamamlanır. Tamamlanan kesin proje doğrultusunda, kullanılacak yapısal ve bitkisel materyaller belirlenir. Yapısal ve bitkisel peyzaj uygulama projeleri ile uygulamaya ait teknik detay çizimleri de tamamlanarak, proje hazır hale getirilir.

Sağlıklı, başarılı ve ekonomik bir peyzaj uygulaması, ancak üzerinde düşünülerek, titizlikle hazırlanmış, bilgi ve tecrübelerin aktarımıyla oluşacak, projelendirme ile mümkündür. Karaca Fidancılık uygulamalarında da ,aynı titizliği göstererek, hedeflenen sonuca, uzman kadrosu ve faydalandığı teknolojik ekipmanlarla, en hızlı, sağlıklı ve en ekonomik şekilde ulaşır.

Karaca Fidancılık peyzaj tasarım çalışmalarında, ihtiyaç halinde konu ile ilgili üniversite desteği de alıp, bölgenin mikro klimasına, toprak yapısına ve arzu edilen tasarım modeline göre, peyzaj mimarlarıyla outocad photoshop yada benzeri programlarda projelendirme sunumları yapar.

Proje ve uygulama hakkında talep ve sorularınız için BİZE ULAŞIN

Etiketler: Projelendirme, Uygulama, Proje Hizmeti, Uygulama Hizmeti, Autocad, Bahçe, Peyzaj Projelendirme ve Uygulama, Bahçe Tasarım, Peyzaj Düzenleme, Peyzaj Bakım, Peyzaj Uygulama, Peyzaj Tasarım, Peyzaj Projelendirme, Photoshop, 3D Tasarım

Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Çalışma Saatlerimiz Karaca Fidancılık haftanın 7 günü sabah 09:00 aksam 18:00 saatleri arası açıktır. Her tür sorularinızı cevaplamaktan, proje ve bitkilerimizle ilgili detaylı bilgiyi size ulaştırmaktan mutluluk duyacağiz.

T: +90 216 411 57 31

M: +90 533 439 14 19