Hakkımızda

2006 yılında İstanbul’ da faaliyete geçen Karaca Fidancılık’ın tohumları, kuruluşu 1980 yılında Hayrettin Karaca tarafından Yalova’da gerçekleştirilen Karaca Arboretum’da atıldı.

Bölgenin şartlarına uygun bir şekilde büyütülmüş ve güçlendirilmiş bahçe bitkilerinin üretimini Yalova’da gerçekleştiren kuruluş, elde edilen özel çeşitlerin Türkiye’nin park ve bahçelerine kazandırılması amacıyla peyzaj projelendirme ve uygulama hizmetleri sunmaktadır. Mevcut bitkisel alanların rehabilitasyonu amacıyla da, peyzaj bakım ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Karaca Fidancılık 2009 yılında çim alanlarının uygulama ve bakım kalitesini yükseltmek amacıyla faaliyetlerine Hydroseeding uygulamalarını katarak, Amerikan Turbo Technologies İnc. Firmasının Türkiye dağıtım hakkını aldı. Turbo Turf hydroseeding’in ekonomik hafif ve güvenilir makinalarının satışlarını da yapan Karaca fidancılık, bir İAHP aktif üyesi olarak yeni sistemleri ülkemize kazandırmaya ve sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Uzun yıllardan beri Yalova’daki Arboretum ve fidanlıktaki üretim tesisinde stajyer olarak Peyzaj mimarlarının akademik bilgilerine katkılar sağlayan Karaca Fidancılık, bünyesindeki deneyimli mühendisler, bakım teknisyenleri ve uzman sertifikalı bahçıvan kadrosuyla Türkiye’nin her bölgesine hizmetler sunmaktadır.

IHAP - International Hydroseeding ProfessionalsTurbo Turf LogoSecond Nature Hydrolic Mulch Logo
Find the last offers by SkyBet at www.bettingy.com BettingY.com Bonuses

Çalışma Saatlerimiz Karaca Fidancılık haftanın 7 günü sabah 09:00 aksam 18:00 saatleri arası açıktır. Her tür sorularinızı cevaplamaktan, proje ve bitkilerimizle ilgili detaylı bilgiyi size ulaştırmaktan mutluluk duyacağiz.

T: +90 216 411 57 31

M: +90 533 439 14 19